| wannabe a întrebat:

Cat de des asteapta o fata sa primeasca cadouri din partea iubitului atunci cand se afla intr-o relatie cu acesta?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,

Cum o inveti, asa o ai. Parerea mea.

Fetele sunt diferite, eu una nu astept cadouri ( nici macar la ocazii). Totusi, unele asteapta la ocazii, asa ca cumpara-i macar o floare cand este vreo ocazie speciala. In rest, poti sa-i mai cumperi ceva cand ai tu placerea.

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Cadourile trebuiesc oferite cu un scop sau o ocazie anume fiindca daca primesti in fiecare zi, nu o sa mai aive valoare.