| anoon a întrebat:

Cat de des se intampla sa ramai insarcinata de la petting, daca esti virgina?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cine te-o mintit pe tine ca daca esti virgina nu poti ramane insarcinata cu primul act sexual? pam pam.da cu virgula? intr-un petting, daca prin absurd, ajunge sperma in tine, poti ramane! asa ca, pune mana si documenteaza-te ca esti praf in materia asta si peste toate, te mai si joci cu focul. invata ce-i shaorma inainte sa zici ca-ti place

| anoon explică (pentru DNSK):

Mai citeste o data intrebarea. nu am zis ca nu stiam deja asta, am intrebes cat de des se poate intampla.

| Aasdfghj a răspuns:

Tu stii macar ce inseamna? Daca faci petting nu te penetreza, deci nu ai cum sa ramai gravida.

| anoon explică (pentru Aasdfghj):

Da, stiu ce inseamna. Si poti ramane gravida si fara penetrare

| Aasdfghj a răspuns (pentru anoon):

Da?laughing)) cum? prin telepatie? Sperma aia trebuie sa ajunga in vagin, stii?

| anoon explică (pentru Aasdfghj):

Mai documenteaza-te inainte sa comentezi. daca sperma sau lichidul de dinainte de sperma ajunge pe vulva vaginului se poate intampla sa ramai insarcinata -.-

| Alcyon a răspuns:

In general nu se intampla, n-ai cum sa oferi un procent. E mai bine totusi sa nu te joci cu focul.

| cristyscl a răspuns:

In primul rand, cati ani ai?

| anoon explică (pentru cristyscl):

Ce conteaza varsta? 17 ani