| Gusti_Balint_1999 a întrebat:

Cat de dureroasa este dezvirginarea la baietii?

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu e deloc laughing
Daca ai auzit expresia "mai ai ata" afla ca nu vei avea nici un fel de problema!

| mihai69 a răspuns:

La băieți dezvirginarea e un simplu concept - nu are cum să doară.
Când te masturbezi te doare?!?

| AdyAndreea91 a răspuns (pentru mihai69):

Ba eu zic cand faci sex ba ca cand te masturbezi nu te doare lol =]] si cand te masturbezi nu inseamna ca te,, dezvirginezi''

| mihai69 a răspuns (pentru AdyAndreea91):

„Bă" să-i spui lu' tac-tu, da?
Și eu ți-am spus că nu are cum să te doară ceva care e practic același lucru cu ceva despre care știi și practici deja. Nu am spus că te dezvirginezi făcând o labă! doar că e aceeași senzație, dacă nu chiar mai plăcută, pentru că intervine și lubrifierea. Așadar NU are ce și din ce motiv să te doară. Simplu.

| AdyAndreea91 a răspuns (pentru mihai69):

Apoi nu stiu. faceti cum vreti

| Hammurabi a răspuns:

Nu v-ați gândit niciunul că poate întrebarea era din punctul de vedere al unui tip gay? rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

La baieti nu e dureroasa, poate mici usturimi la primul contact dar nu se compara cu durerea resimtita de fete.

| RobertMoon a răspuns:

Nu doare laughing că nu are ce să se rupă dracu.

| flixbuster a răspuns:

La baieti doare foarte tare ne-dezvirginareawinking

| drutzix a răspuns:

Vezi ca astia care spun deloc mint, doare foarte rau, eu am lesinat prima data. laughing

| Victoria18 a răspuns:

Nu doare deloc...

Răspuns utilizator avertizat
| AdyAndreea91 a răspuns:

Nu e deloc dureroasa happy o sa simti o usturime mica atat.