| IonutCiobanescu a întrebat:

Cat de dureros e atunci cand ti se rupe,,ața"? Sunt sanse sa se rupa, sunt sanse sa nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ata nu ti se rupe, poate in caz accidental, dar atunci este de rau, ca vei avea un penis mai putin sensibil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Frenul penian adica ''ata'' in termen popular al unui penis perfect sanatos d.p.d.v. medical, teoretic NU se rupe niciodata in cazul in care masturbarea sau actul sexual nu este efectuat, in mod brutal, violent sau cum s-ar spune... ''in dusmanie''. Atat durerea suportata cat si sangerarea care poate fi mai mult sau mai putin abundenta, aproape in toate cazurile sunt suportabile. Insa dupa ruperea frenului, penisul respectiv isi pierde aproape in totalitatea starea de excitabilitate, devenind o simpla bucata de carne aproape in totalitate lipsita de orice sensibilitate. Numai buna de folosit la a face pipi si nimic mai mult. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Ata de care vorbesti nu se rupe la toti baietii. Se rupe numai la acei baieti care au probleme de sanatate cu penisul.