| Gaylord a întrebat:

Cat de mare este in mod normal penisul?

14 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Man nu este mare sau mic este jucaus laughing) are de la - 1 cm pana la 1 metru si ceva depinde de om.

| username23 a răspuns:

Pai depinde de virsta, si de cum se dezvolta.

| mdany a răspuns:

In jur de 20 cm.

| mdany a răspuns:

Deci LOL.Dinggg.Mama tulai soare ce intrebari pune asta? Cum aflu daca is gay? dinggg.Mai fecior acu daca pui intrebari din astea inseamna ca ai ceva la mansarda. Oricum dai bicee ca viata ii pe sfarsite si murim in 2012.Asa ca baga marelaughing

| ionut7782 a răspuns:

In mod normal intre 15 si 18 cm este ideal.

Răspuns utilizator avertizat
| ProjectJackpot a răspuns:

Bai, gayule! Tu stii cel mai bine! Ca toate intrebarile tale sunt legate de gaytate absoluta! Oameni buni, utati-va si la intrebarile lui anterioare. El este un gay neinteles de lumea normala si isi cauta alinarea pe acest site.Esti penibil, sincer! Nigga-ul ala care te F**e in c** nu ti-a zis ce marime are? nici cand ti-a rupt-o in baie? LOL. Esti anormal, gayule! Mie scarba de tine!

| angel4v3ryour a răspuns:

coolacum inteleg de ce ai intrebat... m-am uitat la numele de la avatarwinkingfiecare cu gusturile lui...

| FreakyFred a răspuns:

Vrei sa vezi daca e ceva neobisnuit cu penisul niggaului tau? pai trebuie sa-ti explic ceva.
poate te simti inferior lui, pentru ca ai penisul mai mic, dar nu-ti fa griji! niggas au penisul mai mare in general, iubitul tau nu e un caz neobisnuit. si e normal ca retarzii ca tine sa aiba dimensiunea minima a penisului. nu iti mai fa griji! dar dc intrebi? vrei sa-i micsorezi penisul niggaului tau pentru ca te doare cand ti-o baga? naspa, copile! but you know... life is hard! (in special cand esti gay, ca tine)
P. S: Engleza e la ordinea zilei! Nu mai comenta la faza asta ca o sa iti demonstrez si in continuare ca stiu engleza, fraiere!

| B3b3Bo55 a răspuns:

Depinde si de cati ani ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 kilometrilove struck

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

33cm maxim dar depinde majoritate il au 22cm maxim.

| SebySmekSmeks0 a răspuns:

10-12 ani 7-8-9-10 cm in erectie; 12-14 ani 12-13-14-15 cm in erectie si tot asa

| fancornelborza a răspuns:

Pana zice domnisoara au