| LolAnonymous a întrebat:

Cat de mare trebuie sa fie puta unui copil de 11 ani aproape 12? O am de 9cm, cine ma poate ajuta?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Tot creste pana cam pe la 15 ani! Cum iti este acum e normal cum o ai.Marimea ei este data de mama natura adica este pe cale ereditara! nu este un standard- deci nu toti o au la fel!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru epurasu):

Creste pana la 17 ani, iar la altii si mai tarziu.

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii astia ai un cuc normal.
Oricum nu-i importanta marimea la varsta asta, fiindca tot ce faci cu culetul ala, este pipi.
Nu uita sa o speli zilnic, cu apa apa calda si sapun, chiar si prin faldurile pielii, unde ramane urina (pipi) si miroase urat, permitand bacteriilro rele sa se dezvolte.
In ce priveste cresterea cucului, va creste cu siguranta pana la varsta de 16 ani, cand inceteaza.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este inutil sa te ''informezi'' la aceasta varsta de marimea ''putei'' fiindca organismul tau abia de acum. de la aceasta varsta incepe sa se dezvolte in ritm din ce in ce mai insemnat. Este cu totul imposibil de anticipat sau de ghicit in ce mod si cat de mult se va dezvolta organismul tau in urmatorii 4-5 ani si odata cu el si puta ta care de la marimea actuala de doar 9 cm, in mod sigur va deveni un penis pe deplin dezvoltat, cel mai probabil in jurul varstei de 16 ani. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, puta este normal dezvoltata.

| CodrutElian1990 a răspuns:

A, am gresit: penisul creste pana la 17 ani, nu puta.

| David6373iefhfjfhc a răspuns:

E mica