| Bodychip1979 a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru o femeie cand un barbat o cauta doar sa isi ceara scuze?
Adica ma refer la faptul ca nu ii i-am scris unei fete si ea a plecat in tara ei.
Si ma gandeam sa merg dupa ea si sa ii faca o surpriza si sa imi cer scuze pentru ce am facut.
Merita?
I-am lasat mesaje si mi-a dat block deci varianta cu mesajele si sunatul a picat.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E un gest frumos ce vrei tu sa faci dar asigura-te ca ai si pentru cine sa-l faci si merita ca altfel e pacat de banii si timpul tau

| Violleta2022 a răspuns:

Acum nu mai conteaza deloc!
Uneori este mult prea tarziu sa-ti mai ceri scuze, sau sa mergi dupa ea, daca nu ai facut-o atunci, imediat.

| Andreeush a răspuns:

Nu merită să te duci la ea doar pentru a-ți cere scuze, mai ales că e departe.

| Raven a răspuns:

Dacă ți-a dat block, clar nu vrea să mai aibă nimic de-a face cu tine. În cazul ăsta, să insiști e penibil, mai ales că mare succes la ea nu avuseseși nici înainte. Găsește-ți altă tipă de care să devii obsedat.

| GirlOnline81 a răspuns:

Te-a blocat probabil din cauza ca e al naibii de suparata " pentru ce i-ai facut", deci cat de grav ai dat-o-n bara?

" Merita?"

Multi vor spune ca nu, chiar si eu, dar adevarul e ca tu o cunosti cel mai bine. Crezi ca merita? Da? Nu? Nu esti sigur? Daca nu esti sigur, nu vrei sa afli?

| Bodychip1979 explică (pentru GirlOnline81):

Nu sunt sigur si adevarul e ca chiar as vrea sa aflu cand am intrebat-o daca vrea sa iesim a zis ca are prieten din cauza ca nu stia ce am eu in cap ea credea ca doar vreau sa ma culc cu ea dupa acea si-a dat seama a inceput sa ma caute ea pe mine si nu a dat de mine eu stiam in tot acest timp ca ma cauta si aici a fost greseala mea pentru ca nu i-am scris si cand am dat sa ii scriu nu imi mai raspundea si i-am dat la 2 poze lime pe Facebook si mi-a dat block

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Dacă o iubești cu adevarat merita. Sincer? Hmm..haide sa jucam un joc. ‘)) Imaginează-ți ca ai 30 de ani și ca te privești pe tine, cel de 18, 19, 20 de ani. Habar n-am câți ani ai. ‘)) Ai regreta ca nu ai fost după ea acum? Dacă raspunsul este da, du-te. Dacă nu, rămâi aici, acasa. Fa tot ce îți sta in puteri ca mai târziu ca nu regreți nimic. ‘)

| axelarigato12344321 a răspuns:

Nu merita din singurul fapt ca ea probabil a trecut peste o data ce ti a dat block si nu te mai cauta, ar trebui inca sa iti cauti persoana potrivita, nu investii bani intr o persoana doar pentru a sta cu tine, asta nu se mai numeste relatie sau prietenie, o as ai parte de iubire la momentul potrivit