| PumpkinDoll a întrebat:

Cat de mult costa o femeie din silicon

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intre 6000 si 15000€. Varianta robotizata de la realbotix ajunge pe la 15000 dar cu cat trec anii mai bine, o sa ajunga sa fie la fel ca o femeie reala sa mearga vorbeasca imbratiseze sex etc. Si pe mine ma tenteza sa comand una in 3 luni e gata direct de la realdoll.fr

| PumpkinDoll explică (pentru mgtow):

Atunci imi bag P@la in ea

| mgtow a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Daca lucrezi intr-o tara straina poti sa strangi bani. Alea de 1500€ sant din china si nu rezista mult proasta calitate

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Si care ar fi beneficiul sa o iei? Cu banii aia te intâlnesti cu 2-4 femei pe sãpãmânã timp de ani de zile, daca ajungi la niste rotatii te-ai scos, dupã le trimiti fain frumos acass laughing. Le resolvi când vrei pe rând, asa nu ai numai una din silicon sau doar o prietenã ca e cam tot acelasi lucru. O femeie din silicon as lua doar dacã am peste 60 de ani, farã nevasta copii, ca Oricum se stie ca toate vor contul bancar.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe aia din silicon o fu. fara prezervativ in schimb aia pe bani o faci cu. Mai bine astept inca 10 ani sa iasa robotul femeie care se misca si face sex etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Bernardus a răspuns:

Cele mai ieftine sunt in jur de 1500 euro. Cele mai scumpe ajung si la 15000

| Alynescu22 a răspuns:

3000$

| Kimball a răspuns (pentru Alynescu22):

Ce ieftinhappy

| Alynescu22 a răspuns (pentru Kimball):

Da laughing)

| Alynescu22 a răspuns (pentru Kimball):

Da :))) https://www.amazon.com/dp/B07C9RZX15/ref=sr_1_30_a_it? ie=UTF8&qid=1522431135&sr=8-30&keywords=dolls%2Bsex%2Bfor%2Bmen%2Bsilicon&th=1 uite una la 1300$

| Kimball a răspuns (pentru Alynescu22):

Oooo m-am indragostit gata sunt, imi trebuie 1300$laughing)