| mentholinks a întrebat:

Cat de satisfacuti dpdv sexual sunteti? Aveti multe fantezii neimplinite?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Destul de ok. Au ramas cateva de bifat dar am tot timpul din lume

| RAY a răspuns:

Numai simt nevoia asta, cu timpul te obisnuiesti, dar admir frumusetea fetelor, foarte frumoase fetele din Timisoara

| mentholinks explică (pentru RAY):

De cand nu ti-ai mai dat drumul? Intreb fiindca sunt curios cat timp dureaza sa ajungi asa.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

De cateva zile

| mentholinks explică (pentru RAY):

Adica nu mai simti nevoia de sex dar totusi te masturbezi sau cum?

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

De plicti, asa cum manc dulciuri cateodata tot din plicti, dar cu cat o faci mai rar cu atat placerea e mai mare

| alina2k18 a răspuns:

Nesatisfacuta.
Fantezia e cu Liviu Dragnea si Victor Pontawinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Vrei sa le violezi?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Un pic de abuzwinking

| Quassaar a răspuns (pentru alina2k18):

Împreună sau pe rând?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am o fantezie foarte mare. Sa fac sex in trei: eu, iubita si iubitul, iar eu sa inghit cocktail din sevele celor doi. Dar iubita nu stie ca am si iubit.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fanteziile sunt ceva extra, din punctul meu de vedere. Nu cred ca poţi spune că esti neimplinit sexual, dacă ai partide mişto, chiar dacă nu pui în practică nu ştiu ce fantezii nebune ai.

| HadesSs a răspuns:

Majoritatea fanteziilor pot spune ca mi l-am indeplinit cea mai greu de indeplinit e cu doua deodata laughing