| anonim_4396 a întrebat:

Cat durează aproximativ (minute) o labă?
Cum poti face sa prelungești durata de timp dacă acum nu este foarte mare?

Răspuns Câştigător
| bvzmsam a răspuns:

Cat durează aproximativ (minute) o labă?

depinde nivelul de exictatie, 2-10 minute sau uni pot si mai mult, te opresti la punctul culminant, ca barbat stii doar despre ce vorbesc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci practica cu jerk off instruction sa durezi mai mult. Valabil in pornhub sau redtube

| Goete a răspuns:

Asta depinde de tine, poate dura de la 3 minute la 30 de minute si mai mult.

| Mkeynes a răspuns:

Cand simti ca vine sperma oprestete
Si dupa continua
Exact si cu sexul la fel

| RAY a răspuns (pentru Mkeynes):

Apoi ce continua? dupa te simti obosit, se elibereaza hormonul somnului in creier

| Jeonghyeo a răspuns:

Prelungesti si tu la infinit pe R barat, bagi un Weierstrass si o derivezi.

| bvzmsam a răspuns:

Unii termina in 45 de secunde, altii dupa cateva minute bune. Ca sa prelungesti ejacularea, atunci cand simti ca vine, te opresti sau incetinesti pentru cateva secunde, apoi incepi din nou.

| Bradlry a răspuns:

Pai depinde de excitare. Oricum daca te oprești de câteva ori înainte să termini și după reiei treabă o să reziști mai mult

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

O suni pe andreea ghidukl tau Vodafone sa iti prelungeasca abonamentul net sex ora la viteza