| fundaa a întrebat:

Cat e bine sa dormim?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult de 6 ore si sa nu depaseasca limita de 8 ore. Asa spun expertii.

| LoveToHate a răspuns:

Normal 8 ore! Dar in cazul meu merg si 10 ore.laughing

| rapa a răspuns:

Eu dorm cate 10-12 ore pe noapte daca sunt obosit sau am stat pana seara tarziutongue

| xXMomo185 a răspuns:

Nu este deloc adevarat! Un om trebuie sa doarma maxim 9 ore in ultima vreme nimeni nu a mai facut asa ...majoritatea dorm chiar si pana la 15 ore

| Jesus24 a răspuns:

Pai e bine sa dormi 8 ore pe noapte, dar 2 ore trebuie sas fie inainte de miezul noptii

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Ca organismul sa fie odihnit trebuie sa dormim 8-9 ore.Cel mai bine (si creierul)se odihneste de la ora 22 pana la ora 1.

| Irena_9179 a răspuns:

6-8 ore