| anonim_4396 a întrebat:

Cat e costul pentru operația de mărire penis? Cam care ar fi riscul? Știți vreun forum unde se discuta despre așa ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire Vasile Turcu a decedat in urma cu 3 ani si nu-ti poate dezvalui numele clinicii in care i s-a efectuat operatia de marire si ingrosare a sculei sale si nici ce a reprezentat d.p.d.v. valoric in fapt expresia ''o gramada de bani''.
,, Se pare că fostul acţionar dinamovist şi-a făcut implant de mărire a penisului, la o clinică din Austria, "cocoşelul" său ajungând la 28 de centimetri. Atacat în presă de Iuliu Mureşan, preşedintele lui CFR Cluj, Turcu l-a provocat pe acesta să-şi dovedească bărbăţia printr-un duel sexual.''
Citeşte întreaga ştire: Bogdan Mara este printre cei mai dotați bărbați din fotbalul românesc! "Ce faci, te sprijini în ea?". Topul celor mai căutați oameni din fotbal de la noi, pentru bărbăția lor!
https://www.libertatea.ro/......or-1337743
Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E un risc uriaș și costa și mult.

| ancaval a răspuns:

Gratis, pentru tine! La ce ți-ar folosi mai mare? Aiurea.

Oare pentru creier NU se poate face nimic? Întreb doar! Că nu știu! Există operații pentru mărirea inteligenței din creier? Vreau și eu!

| Bruno92 a răspuns:

Și în ce localitate se face?

| Bruno92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Din ce cauza crezi că sa sinucis Vasile Turcu? happy Ar fi fain daca ar fi un forum cu cei care și au făcut operația sa stie omul la ce sa se aștepte după o astfel de intervenție.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bruno92):

Din nefericire Vasile Turcu a decedat in urma cu 3 ani si nu-ti poate dezvalui numele clinicii in care i s-a efectuat operatia de marire si ingrosare a sculei sale si nici ce a reprezentat d.p.d.v. valoric in fapt expresia ''o gramada de bani''.
,, Se pare că fostul acţionar dinamovist şi-a făcut implant de mărire a penisului, la o clinică din Austria, "cocoşelul" său ajungând la 28 de centimetri. Atacat în presă de Iuliu Mureşan, preşedintele lui CFR Cluj, Turcu l-a provocat pe acesta să-şi dovedească bărbăţia printr-un duel sexual.''
Citeşte întreaga ştire: Bogdan Mara este printre cei mai dotați bărbați din fotbalul românesc! "Ce faci, te sprijini în ea?". Topul celor mai căutați oameni din fotbal de la noi, pentru bărbăția lor!
https://www.libertatea.ro/......or-1337743
Multa sanatate!

| AndreiGheorghe96 a răspuns:

Cost: 1mil yeni
risc: iti fura cucul
discuta cu: aia pentru care maresti poola

| tadomog920 a răspuns:

Pe https://betanro.com/ vă puteți distra de minune la jocuri de noroc și pariuri. Cu o interfață ușor de utilizat și jocuri interesante, această casă de pariuri garantează o experiență de joc unică în cele mai bune condiții. Simte acum emoția din România înregistrându-te pe site și scufundă-te în lumea jocurilor interesante și a oportunităților de câștig pe care le oferă cazinoul.