| Georgiana2905 a întrebat:

Cat la suta credeti ca ocupa sexul intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Fiecare om priveste sexul in mod diferit, asadar pentru unii sexul este o activitate obisnuita in schimb pentru altii este o adevarata implicare emotionala si spirituala, intr-o relatie sexul are importanta destul de mare dar iubirea este mult mai importanta si multe altele, nu doar sexul.

19 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde de relatie! de la 0% pentru o pereche de bunici pana la 95% pentru o pereche de obsedati smug Pentru mine 50-60% la inceput si 30-40% dupa ce ne asezam.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Depinde de relatie: O relatie bazata pe sex, e de la sine inteles ca sexul ocupa locul central. Una bazata pe reciprocitatea sentimentelor si impartasirea si celor bune si celor rele, scade procentul sexualitatii. Insa atunci cand se incepe cu alinturi de genul "mamicule", "taticule", sexul deja e compromis.

| Leea1234 a răspuns:

50%
cred!

| lostcontrol12 a răspuns:

Km pe la 50% laughingdeci e destul de important. dar depinde si de varsta partenerilorbig grin

| M.J. a răspuns:

Depine de fiecare partener...nu pentru toti sexul este baza unei relatii...pentru mine, 10-15%

| selef a răspuns:

500%

| roxy_5007 a răspuns:

50%

| dulcika a răspuns:

40%... tu cat crezi ca reprezinta?happysexul este" facut "sa te simti bine...

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Cred ca 30-50%...depinde de cat se iubeschappy

By Lolly

| knnight a răspuns:

20% sex, 40% respect si incredere, 40%iubire:X

| SpikE a răspuns:

35 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% restul e bla bla bla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, fratilor, ce procente! Voi numai sex faceti toata ziua? Eu as fi estimat asa un 20% (si inca nu-s bunica), dar parca n-am tupeu sa postez. Totusi, risc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, unii sunt in stare sa mentina o relatie numai pentru sex, altii il vad ca pe o ocazie rara si unica de a-si exprima starea de spirit... So, undefined...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 16 centimetri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul conteza mult pentru o relatie. dupa parerea mea ocupa cel putin 80%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

190%

| monica_5045 a răspuns:

90% restul este odihna