| anonim32104333 a întrebat:

Cât la sută din femei credeți că și-ar dori să experimenteze o aventură erotică cu doi (sau poate mai mulți) bărbați?

Răspuns Câştigător
| anonim32104333 explică:

Nu cred ca-ti poate da cineva un procent. Dar mai mult ca sigur multe dintre ele! laughing

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

He he dommnisoarelor nu fiti timide

| Necunoscut112 a răspuns:

Între 7.45%-11.89%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

De unde numere asa de specifice?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am făcut eu un studiu, la fel ca ăla de întreabă de trei ori pe zi pe fete daca s-ar f*** pe bani şi cum se simt când li se ejaculează în gură.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Inteleg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am dar imi aduce aminte de o poveste destul de haioasa. Unu tot vroia sa fac sex in 3, se rugase de nevasta lui ani buni. La un moment dat ea a acceptat asa ca au facut sex in 3, ei 2 si inca un barbat (vecinul). DUpa asa zisa partida ea a cerut divort si s/a dus la vecinu laughing. Mai aveau si 2 copii. Poveste adevarata. Nu e viata haioasa?

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamariarot):

Cand te mananca, te scarpini. Asa si ala laughing

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a cam scărpinat cu furca laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei să faci statistici?

| Stounos a răspuns:

Daca e Roxana Babencu nu i panica man sa fie primit