| Criss003 a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri. am mai pus intrebarea dar decat 2 raspunsuri sadBuna TPU. am o intrebare pentru baieti:

daca o fata te place,. si tu te dai la ea, o iei in brate, ii pui mana pe fund, te uiti atent la ea, o gadili, o ciupesti, o tachinezi si ei ii place de tine si iti zice. si tu ii spui ca o vezi doar ca pe o prietena. ce sa mai credem fetele care suntem in situatia asta sau asemanatoare? plus ca se lauda ca a stat cu tine.

fundabig grin

14 răspunsuri:
| simpluIonut a răspuns:

Insemana ca baiatue retardatlaughing nu ii place de tine si se lauda? hmm.thinking nu stiu altul ca asta e retardathappy

| Some0ne a răspuns:

In ce clasa esti? a 4-a?

| Jackal7 a răspuns:

Pai fiecare deduce ce poate. Eu zic ca-i place de tine dar e posibil si doar sa se joace. Cu timpul o sa vezi, daca chiar ii place de tine o sa mearga mai departe; daca nu, inseamna ca nu te place. Simplu.

| FLoryN122 a răspuns:

E ori prea imatur, ori e retardat...ori e timid, fa tu primul pas, cred ca nu indraznestewinking

| 0CruciFix a răspuns:

Pai de ce vrei sa stii? Tu esti fata aceea care baiatul ia pus mana pe fund si o ia in brate si i-a spus ca o vede doar ca o rpietena? Tu esti aceea ca daca imi zici da sau nu pot sa-ti raspund la intrebare mai bine.

| Criss003 explică (pentru 0CruciFix):

Mda, eu sunt

| Criss003 explică (pentru Some0ne):

Poate uh.sunt a7a

| 0CruciFix a răspuns (pentru Criss003):

Pai din ce ai scris acolo sus ca face baiatul ala dupa mine care asa si asa ai fac prietenei mele deci dupa mine eu zic ca biatul o place pe fata aia sau ai este drag de ea.

| 0CruciFix a răspuns (pentru Criss003):

Eu sunt a 8a si am 14 ani. Apropo draguta poza.Incepe sami cam placa de tine blushing!

| Criss003 explică (pentru 0CruciFix):

Ai inteles gresit. toate lucrurile alea mi se intampla mie. dar am pus intrebarea la modul generalwinking

| 0CruciFix a răspuns (pentru Criss003):

Mam prins de cand tiam citit intrebarea de asta stiu ca astea ti se intampla tie.Dar la inceput nu prea am fost sigur!winking

| Criss003 explică (pentru 0CruciFix):

Uite ca acum esti tongue

| 0CruciFix a răspuns (pentru Criss003):

Ce sunt?

| 0CruciFix a răspuns (pentru Criss003):

Pe bune toate raspunsurile astea ma termina! Ar fi mai bine sa discutam pe mess uite-te si tu cate raspunsuri am dat ca sa vorbim.Baga-ma in lista de prieteni id:cristudor3006