| IanisCrsiti a întrebat:

Cat spun specialiștii ca te tine pana când ejaculezi la dezvirginare?(timp)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

25 sec

| corbulalbrosu a răspuns:

Tinerii inca virgini, foarte emotivi si foarte excitati de multe ori ejaculeaza inainte de a atinge penisul de vulva zdiputei, sau ejaculeaza in clipa in care penisul este atins/introdus in vagin.
Baietii care au o minima/putina experienta sexuala reusesc sa penetreze vaginul cateva zeci de secunde pana in momentul in care nu mai sunt in stare sa-si retina ejacularea.
Doar cei care au suficienta experienta sexuala reusesc sa-si coordonere, controleze si sa retina ejacularea dupa dorinta si vointa lor, incat sa poata duce la bun sfarsit actul sexual incat femeia sa fie intotdeauna multumita si satisfacuta pe deplin.

| luffypk a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, altii si-au dat drumul si fara sa o bage, iar altii si-au dat drumul dupa cateva minute de la inceperea actului sexual. Oricum, nu te astepta sa rezisti prea mult la inceput...

| SociopatuI a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si cam in cat timp voi putea penetra o gaura vreo 25-30+ minute?