| Confuzul9din10 a întrebat:

Cat timp ar trebui sa dureze actul sexual fara preludiu la un bărbat?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minim 10 minute, ca sa poate duce fata la un orgasm vaginal.

| Confuzul9din10 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă fata nu ajunge la un orgasm vaginal nici după 30 de min?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Confuzul9din10):

Atunci inseamna ca baiatul/barbatul nu are un organ sexual prea dezvolatat, cu care ar putea sa o satisfaca sau este total nepriceput in arta satisfactiei femeii.

| anonimuIl a răspuns (pentru Confuzul9din10):

Ea dacă nu poate să facă orgasm în nici o poziție se despart amândoi elegant, fără ceartă.

| Anonimboy17year a răspuns (pentru Violleta2022):

Atunci înseamnă ca ești o idioată și spui prostii la oameni,

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Inseamna ca tu esti unul din aia cu puta mica, care este incapabil anatonimi sa satisfaca femeile. Jenant, sa te dai de gol aici in halul asta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar trebui un anumit timp anume. Timpul optim este acela în care provoci orgasmul partenerei.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Intre 10 si 30 secunde

| anonimuIl a răspuns:

Ori după primul orgasm al femeii ori după al 2 orgasm. Mai mult nu e nevoie pentru nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acela în care atât el va avea orgasm cat și partenera, dar în prima faza partenera in timpul sexului apoi el. Daca se produce în câteva secunde sau 2 minute nu prea se numește act sexual, el cu siguranță se confruntă în acest caz cu ejacularea precoce.