| Forsaken a întrebat:

Cat timp trebuie sa stai cu o partenera pana sa faci dragoste cu ea?

Răspuns Câştigător
| andreea_1432 a răspuns:

Pf...
nu e un anumit timp...chestia asta se va intampla atunci cand o sa fiti amandoi in vreun moment romantic.

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pana consideri si tu si ea ca e momentul.happy

| Razvan a răspuns:

Daca stii ca e panarama, de la 2 saptamani pana la o luna
Daca o iubesti+e virgina=pana la un an. Daca stai mai mult de un an si ea inca o mai da la intors, o lasi
Daca o iubesti+nu mai e virgina=avantajul e ca nu te mai ia cu prima oara deci se poate intampla oricand

| Elena1234456 a răspuns:

Daca de asta esti interesat, fetelel (majoritatea) te vor ocoli. Gaseste persoana potrivita si totul va veni de la sine.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pana cand ea va fi pregatita happy

| BoBBy a răspuns:

Nu conteaza ...cand sunteti pregatiti atunci o faceti tongue
bafta

| alysefu a răspuns:

Dupa ce va cunoasteti

| eudemonica a răspuns:

Pana esti sigur ca te iubeste, ca o iubesti si sa e simta pregatitahappy

| Angel_4471 a răspuns:

Pana sunteti pregatiti amandoi.

| iua005 a răspuns:

Dupa mine ar veni cam 2-3 luni... dar deppinde si de tinehappy

| bebitsa_3237 a răspuns:

Pana cand va simtsitsi amandoi pregatsitsi. si in special easmug

| ADIGA a răspuns:

pai chiar din prima zi sau dupa o anumita vreme cand vbeti fi pregatiti...

| gabriel_3460 a răspuns:

Forsaken eu am 12 ani dar trebuie sa mai astept cu ea sa fac dragaste inca 5 ani dar pentru tine 2 luni