| biancaandreea a întrebat:

Cat trebuie sa intre ca sa te dezvirgineze?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cativa centimentri, foarte putini, intrucat himenul se afla exact la intrarea in vagin.

| AnonimA a răspuns:

PAI daca ai simtit-o in tine clar esti dezvirginata deci pana cand o simti in tine

bafta

| baru a răspuns:

Sall. Sa nu te superi. La radio Erevan, se intreaba? Cum se poate face dragoste, eu fiind la Bacau, si el la Braila? Da. Se poate, cu o conditie: Lungimea penisului sau, sa fie de la Galati la Braila, plus inca cinsprezece centimetrii. Deci------- Pa!

| rony a răspuns:

Se poate intampla sa intre de tot si sa nu te dezvirgineze, dar nu asta e etalonul ci sangele care apare.

| ganton a răspuns:

Persoanele cu avatar ca al tau n-ar trebui lasate sa posteze astfel de intrebari. Thanks for making me sick, asshole.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-4 cm maxim

| podarumarius95 a răspuns:

Am ras copios. rolling on the floor