| iubita_7611 a întrebat:

Cate orgasme poate avea o fata in timpul sexului?
funda love struck

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De la 0 pana la infinit.winking Depinde de femeie, de partener, de sentimente (daca ele exista sau nu), de durata partidei de sex... Plus mai exista si orgasme multiple, care vin in valuri. Dar limita maxima generala (nu vorbim de cazuri extreme) este de 10-20 de orgasme (stiu, pare mult, dar este adevarat).

| elena a răspuns:

Tu poti, sa ai cate vrei, daca ti le provoaca partenerul de sex, in schimb el doar unul singur si... fleasc, ramai cu buzele umflate, daca intre timp, tu nu ai avut orgasm. Iti spun, ca de cele mai multe ori, cand baietii fac sex exact asta li se imtampla. Ca sa faci o fata sa aiba orgasm adevarat/sa-l simta ea nu partenerul/, trebuie o tehnica aparte, care se stapaneste cu creierul si nu cu micutzul.

| morena a răspuns:

Am vazut toate parerile, dar a mea este alta! Depinde de cat timp ai la dispozitie si binenteles de dispozitia voastra, a ta si a partenerului! Daca te referi la: cate organsme ai in timpul unui act sexual, sau de cate acte esti dispus sa ai pe zi! Sau mai bine spus de intensitatea organsmului, care se spune ca ar fi organsme multiple, din timpul sexului!

| Delire a răspuns:

Multe! depinde de cat timp va dura partidawinking

| αndï a răspuns:

Direct proportional pe cat de larga esti si ce intra in abisu ala laughing

| amanda33 a răspuns:

maxim 7 am auzit la un pacient

| alinpocris10 a răspuns:

Pai hai sa facem un test noi doi laughing
Dau in tine 2 zile... crezi ca doar un singur orgasm o sa ai?
Nu zic la dat pur si simplu de toate in cat sa te uzi tare sa etc si atunci tu cand o sa ajungi la maxim iti dai drumu in sensul orgasmului. Dar daca esti tinuta la maxim in toate sensurile faci ca tipa aia care avea orgasm in fiecare minut secunda etc happy

| crissnebb83 a răspuns:

Depinde de durata raportului, de tine de partener si de felul in care o faceti! destul de multe dar asta depinde de la pers la pers

| romulla a răspuns:

Depinde de intensitatea cu care traiesti momentul, daca simulezi actul in sine e o balaceala daca pui sufet si ti cunosti corpuliti indrumi partenerul catre locurile tale sensibile, adica erogene cu mina cu organul cu limba si asa vei avea multiple orgasme
Bafta astept rasp

| DisforDeea a răspuns:

Fara numar fara numar, fara numar rolling on the floor)

| noname1 a răspuns:

3 chiar. depinde de durata actului sexual, de partener, de cat de bine iti cunosti corpul, de cat de bine te cunoaste si el...fiecare are propriile experiente

| Goete a răspuns:

Poate ajunge si la 30, cel putin prietena mea a ajuns la 32 odata, cand eram 3 cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 maxim 6

| lupuldemare a răspuns:

Cu mine poate 5

| anonima_2511 a răspuns:

Eu zic ca doua. nu poti sa ai unul dupa altu..., asa repede..., nu cred ca rezista partenerul tau, ca sa poti sa ai mai multe.big grin.mai bine incearca tu.sa vezi