| daniela_7403 a întrebat:

Cate procente din femei nu au orgasm?

7 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Un procent mult prea mare, din pacate. In principiu se intampla din cauza lipsei de comunicare, uneori a incompatibilitatii sexuale, sau a unui partener preocupat exclusiv de el insusi.

| Silviu591 a răspuns:

Nu ai orgasm ca nu te relaxezi.asa se ajunge la orgasm.prin relaxare.nu astepta raspunsul cu procentele.ca sa stii ca nu esti singura care nu ajunge la orgasm. nu e ceva fixat.

"aa gata frate.eu sunt printre alea care nu au orgasm.gata nu ma mai strofoc" nu e asawinking

| ffy a răspuns:

Multe femei mimeaza orgasmul si e cam cam greu sa-ti dai seama daca chiar se simte bine sau vrea sa-i arate partenerul cat de bine se simte bun el sau peste elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, ca au aparut si procentele din femei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problema a ta ca nu ai, sau o rusine. trebuie doar sa gasesti persoana potrivita, pozitia si starea

| vladust a răspuns:

10%

| ellena_9252 a răspuns:

In primul rand scumpa nu ajungi la orgasm cu oricine si numai cu o persoana la care tii cu adevarat si abia dupa ce v-ati obisnuit unul cu corpul celuilalt... iar in rest iti dau un sfat incearca sa ajungi "singura" la orgasm adica in timpul actului treci tu deasupra si misca-te asa cum iti place dar fara sa te gandesti ca vrei sa te termini ca asa nu vei reusi niciodata cu cat doresti mai mult sa ajungi la orgasm si te gandesti mai mult cu atat mai greu vei ajunge acolo. succes!