| Alexandra20122017 a întrebat:

Cate sanse sunt sa raman gravida daca folosim prezervativul pus corect si de la inceputul actului?

Răspuns Câştigător
| Alexandra8963 a răspuns:

Dacă nu se sparge și la final îl scoate-ți corect, niciuna!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un prezervativ pus corect inseamna un prezrevativ cumparat cu masura corecta dupa penisul barbatului.
Este imposibil sa se rupa prezevativul daca este masura corecta, fiindca trebuie sa intre f greu pe penis si sa stea perfect intins pe el, ca si cum este pielita de la salam, pe salam.
Daca face cute sau falduri, inseamna ca prezrevativul este mare pentru acel cuc si cu siguranta se va rupe la sex, deoarece fiind larg se rasuceste pe penis in timpul sexului, se intinde la maxim si se rupe, pocneste.

| Alexandra20122017 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos, m ai linistit

Răspuns utilizator avertizat
| vasile2222 a răspuns:

Sunt ceva sanse.

| razvanRmm a răspuns:

Multe...asa am aparut eu

| ImNotAPerson a răspuns:

1%