| croissant a întrebat:

Cateodata imi este dor de fostul. Sa ii scriu sau sa nu ii scriu? El nu prea imi scrie...

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| thereisnothingleft a răspuns:

Nu ii scrie, n-are rost sa te impaci cu el! Odata ce v-ati despartit, nu mai merge o a doua sansa, mai ales ca el nu te mai cauta.Iti faci rau singura, uita-l.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce fostul tau iubit NU iti scrie niciodata, inseamna ca nici nu se gandeste si nici nu doreste sa converseze cu tine. Ai putea totusi sa-ti incerci norocul fiindca oricum nu vei avea nimic de pierdut. Bafta. Succes!

| Fabyana307 a răspuns:

Nu îi mai scrie, deodată ce v-ati despărțit si el nu iti da semne nici macar de prietenie poti sa iti iei adio de la el.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Nu înțeleg de ce ești asa fixata pe un singur bărbat care nu a putut sa te tina lângă el. Găsește al băiat care să te prețuiască și sa te respecte la adevărata ta valoare.

| mgtow a răspuns:

Ce fost parca era aparat de futacila prieten sexual.

| Andreea478 a răspuns:

Nu are rost sa ii scrii dacă el te-a părăsit, poate dacă l-ai părăsit tu pe el.

| Adry05 a răspuns:

Când e fostul rupi orice legătură. Așa numa reîncălzești o ciorbă făcută de o lună: iei 2 guri, te saturi când vezi ce gust are și după o ții în frigider și o încălzești iar peste o lună amăgindu-te că poate e mai bună la gust. cam așa și cu ținutu legăturii cu foștii

| elaventurero a răspuns (pentru Adry05):

Respect Man. Am râs masiv. Foarte buna duma, bine că i-am retezat-o la fel și eu. Ea cică sa rămânem prieteni. Ahahahaha. Merçi man!

| Adry05 a răspuns (pentru elaventurero):

Sunt fată dar mersi pentru apreciere laughing

| aAlexB a răspuns:

Nu are rost.

| CleanHeart a răspuns:

Jucariile vechi si stricate se arunca la gunoi, nu se impart cu altii happy
Nu.i scrie, daca ii pasa de tine o facea el, cand interesul e 0 si faptele sunt tot 0.
Am fost in aceeasi situatie si mi am vazut de viata mea chiar daca a fost greu.