| iAngel a întrebat:

Cateodata simt ca ma indepartez de prietena mea si este foarte naspa, dar cand sunt alaturi de ea simt ca pot tine cerul in brate numai sa nu mai plec de langa ea sa fim impreuna tot timpul, dc simt cateodata ca ma indepartez de ea si ea de mine?

4 răspunsuri:
| hero86s a răspuns:

Nu sunteti singurii.Asa se intampla de obicei. Este o perioada a relatiei cand aproape toti simtim asta. Cred ca e gelozia. thinking In perioada asta e bine sa incerci sa te apropii de ea si totul va fi ok. Daca e din cauza geloziei poate sa fie si pentru ca voi chiar tineti unul la altul si atunci incepi sa fii " fixist " si sa fii suspicios la orice miscare pe care o face partenerul. Totul va fi bine. :*

| Deniisze a răspuns:

Asta se intampla in orice relatie dar daca tineti cu adevarat unul la altul, aceste perioade sunt ca si inexistente! Sa va tina relatia cat mai mult >big grin

| dia200 a răspuns:

Sest ff indragostit si-o sufoci lasosi pe ea sa mailibera asa seplicti de u daca nu o lasi si singura un pic.si eu nu cred ca se indeparteazais doar ideile tale

| Lacoste a răspuns:

Posibil sa fi intervenit monotonia intre voi si simti ca nu mai sunteti ca inainte.Dar tu o iubesti si asta iti da un sentiment de bine cand esti in prezenta ei.
Incercati ceva nou.