| RedNightmare a întrebat:

Cateva luni am prietenit cu o fată foarte strâns,iar acum îmi lasă seen,după multe mesaje a spus ca mă ignora pentru ca se teme ca se va atașa prea mult de mine,mi se pare aiurea, poate pentru ca fetele au o logica stranie? sau credeți că altul ar fi motivul?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mă ignora pentru ca se teme ca se va atașa prea mult de mine"

pe scurt: frecții, are pe altul (e clasic)

| RedNightmare explică (pentru sierra1):

***,asta cam doare...

| sierra1 a răspuns (pentru RedNightmare):

Aia e, dar nu-i bai: juma din populație e de sex feminin

| alexalx1234 a răspuns:

Are iubit. Da-le naibii de fete ca sunt profitoare si tampite

| RedNightmare explică (pentru alexalx1234):

Doareeeeeeee

| alexalx1234 a răspuns (pentru RedNightmare):

Stiu si eu ca doare. Am trecut prin asta. Am aflat ca era cu altul cand a pus la story pe Instagram cand era cu unul intr-un BMW, tinandu-se de mana si cu manelele date la maxim. Am ajuns la concluzia ca toate sunt exact la fel. Nu am vazut nici macar o singura fata sa nu faca asa ceva

| RedNightmare explică (pentru alexalx1234):

Seems că sunt interesate doar în bani

| alexalx1234 a răspuns (pentru RedNightmare):

Asa este... Si tot ele sunt cu gura mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori este o scuza ori vorbește serios si are o problemă dacă e așa, de fapt are o problemă în ambele cazuri sincer...

| Xpressurself a răspuns:

Nu mai cauta fete pe net. Cauta o fata pe care o cunosti personal si incearca. Daca nu se poate intreaba-te daca nu cumva te uiti dupa fete care nu sunt pentru tine. Cand este fata potrivita vei simti pentru ca se deschide fata de tine si te accepta asa cum esti. Nu este chiar asa greu sa fii realist. Ba chiar este calea catre fericire si echilibru emotional. Citeste raspunsurile mele pentru altii si daca ai rabdare vei descoperi multe acolo.

| AEWPenta a răspuns:

Friendzone in range, nu mai plange si du-te la curve sa iti treaca.

| RedNightmare explică (pentru AEWPenta):

Nu ești chiar deștept nu-i așa?

| AEWPenta a răspuns (pentru RedNightmare):

Ti-am dat un sfat util, mai bine sa tragi decat sa plangi crede-ma.