| Mkeynes a întrebat:

Cateva secrete pentru a face o fata sa aiba orgasm?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Fa-o sa se simta in largul ei cu tine, da-i încrederea necesara incat sa nu se simta prea stanjenita cand e goala langa tine.
Apoi, axeaza-te pe preludiu lung, saruturi pipaieli usoare, asta cu scopul de a lasa-o uda. Apoi incearca orice de la fingering la oral(daca iti place sa prestezi asta). Ai răbdare si freaca-i mult clitorisul apoi dupa 10-15 minute introdu degetele in ea si orienteaza-le in sus pana simti ca ii atingi partea superioara a canului vaginal si cand o penetrezi sau iti miști degetele de-a lungul lui încearcă sa o atingi/freci/apesi acolo (cauta pe net unde este punctul G) la fete. Bafta!

| Mkeynes explică (pentru MValentin):

Parca atunci cand fata are orgasm simti ca iti strange penisul acolo inauntru nu

| MValentin a răspuns (pentru Mkeynes):

Exact+ii apar pete rosii pe piele mai exact sub gat... sau in zona vaginului sau pe coapse

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa stii sa-ti faci treaba.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sex oral

| romeo78 a răspuns:

În primul rând să vă iubiți sincer, ca și ea să fie excitată. În al doilea rând, multă răbdare cu partenera. Și, nu în ultimul rând un preludiu lung și profesionist.
Succes!

| danbnz a răspuns:

Citeste Kamasutra.

| Frank51 a răspuns:

Inelarul.

| mentholinks a răspuns:

Limba.

| Werrich a răspuns:

Tantra Yoga e cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma amuză răspunsurile care le-ai primit. Nu exista secrete, trebuie sa fie chimie intre voi doi. In primul rand atracție(fizica)sexuală și să-i placă de caracterul tau, sa te deosebești de majoritatea.
O tipa care e moarta după tine, nu e nevoie să o încălzești, pentru că e deja uda direct dinainte, când vorbește cu tine fara sa o atingi măcar.

Exact cum ții se scoală și ție cu cineva de care chiar îți place, fara a fi nevoie de atingeri(doar simplul gând la cea persoana), dacă e nevoie să îi bagi cartepilarul in pzda și să o pregătești pentru sex jumătate de oră, e ca și cum ai face tu sex cu una care nu reușește deloc să ți-o scoale.

| milzuzuiesti a răspuns:

Daca fasi tu mar fasi ia miau