| MarianSteaua a întrebat:

Cati centrimetri are penisul care sadisface ori ce femeie?happy

Răspuns Câştigător
| Tania_9268 a răspuns:

Penisurile au in general marimea de 15-16 cm. unele pot ajunge si la 19-20. Acuma depinde de femeie si de gustuile sale si pana unde vrea sa ajunga. Dar in general 15-16 cm.

22 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Unbaietzel, vai de tine, nu sti sa scrii corect, dar ai impresia ca sti tot daca sti sa faci sex, desi mai devreme intrebai cum sa aduci o femeie in pat! Pune mana pe carte sa nu ajungi si tu sa zici ca n-ai luat bacul pentru ca a pus Funeriu camere in clase si v-a stresat, ca la altele nu va mai stresati! Iar tu, asta care face investigatii despre centimetrii, mai lasa tampeniile ca raspunsul e la mintea cocosului, sau tu esti gaina?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu conteaza marimea, ci posesorul lui (adica sa fie suficient de inteligent incat, indiferent de marimea penisului sau, sa satisfaca orice femeie!)

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Sa sti ca lungimea nu prea conteaza. important e sa stii motodele de a satisface femeia...

| Dash a răspuns:

Trebuie sa fie... cam un sfert din inaltimea ei straight face

| BlueBird a răspuns:

"ori ce" se scrie legat laughing.

| Vulpoi_Daniel_1983 a răspuns (pentru BlueBird):

Depinde de context, ori ce?

| harciog a răspuns:

Nu pot intelege.Deseneaza clar totul.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu conteaza marimea depinde cat este tipul de jucaus si mai cum se misca tipul! app sunt foarte multe cazuri in care femeile ajung la orgasm chiar si fara a fi penetrate! deci...trage singur concluzii

| Maothecat a răspuns:

Aici depinde de la femeie la femeie. happy

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

16 cm :-> u posibil ai sculata 7 laughing)

| chelie91ptm a răspuns:

O femeie o poti satisface si cu 12 cm, atata timp cat sti sa iti folosesti CALUTU. Nu trebuie sa ai penisu de 25 sa poti satisface o femeie, ea se satisface cu orice penis atata timp cat sti sa il manevrezi.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Aproximativ 50 cm.winking

| BGI a răspuns:

Nu săgeata e importantă, ci indianul. Si atat happy

| Loryoficial a răspuns:

Ba frate.laughing nu trebuie sa ai P*l* mare.[bine da nici mica, mica] trebuie doar sa te sti tu acolo in pat ce facibig grin baga`i mana si atinge`i P*zda da asa de vreo 2 -3 ori. apoi doar trebuie sa astepti cateva secunde pana se dezbraca si atunci excito cu limba[fa`i sex oral] cand vezi ca ii deja la faza cand se termina oprestete putin si mai laso.atunci ea iti va face la randu`l ei tie sex oral si dupa aia o faci cu ea... e simplubig grin floare la ureche.numa ca nu oricine stie sa faca sex laughing.P.s iti trebuie scoala pentru asa ceva!laughing. stii nu numa cu penisu poti satisface o femeie...sunt mai multe modalitatibig grin.bey!

| danco a răspuns:

Ce intrebare cretina! Ce sa mai zic ca nici sa scrii nu stii...

| Ancutza_9490 a răspuns:

100cm sunt suficienti rolling on the floor)

| elutzika a răspuns:

Nu conteaza cati cm arelaughing conteaza ca baiatul sa stie sa faca fata sa se simta bine nimic altceva

| Marian_8440 a răspuns:

Te urasc ca ai acelasi nume ca si mine straight face!

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Minim 15cm maxim 1m

| alamadrid a răspuns:

Hai ca sunteti buti raulaughing pai eu la 13 ani am 15 cm. da la 20

| xBubbles a răspuns:

90 metri

| cristina1988 a răspuns:

O femeie nu este satisfacuta dupa marime.bine mai sunt si excepti.ci de felul in care este prelucrata.sti asa ca si haina una mai de calitate ca alta! asa ca fii romantic.sensibil si arati sentimentele.si chiar de e mica si jucausa este bine!