| andrei_8561 a întrebat:

Cati cm trebuie sa aiba un penis la 10 ani

22 răspunsuri:
| Bulinăăă a răspuns:

Ce cm. 2 m trebuie sa aiba laughing

| Pandaaa a răspuns:

Baiatu'? Eu la varsta aia nici nu stiam ce e ala penis. Pune mana si invata la scoala, esti prea mic pentru chestia asta.Mai poti deschide un subiect cu aceeasi tema peste vreo 4-5 ani.
Ce intrebare penibila. Cat poate sa aiba? Cat vrea muschiul lui...

| Sperman a răspuns:

Intr-un an iti creste doi centimetri. 1 an = 2 cm.
Deci tu ai 10 ani, normal trebuie sa ai un penis de 20 cm. Daca nu ai penisul de 20 de cm sa stii ca esti ipotent si suferi de sculament.
Deci daca nu o ai de 20 de cm la 10 ani nu vei avea niciodata in viata ta o fata.winking
P. S: Mare cretin esti copile!

| rebecca_9651 a răspuns:

Intreaba. l pe tatal tau!rolling on the floor

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

La varsta ta nu ar trebui sa te preocupe cati cm trebuie sa aibalaughing
Doamne peste cativa ani vad copii care o sa intrebe de pe la 7-8 ani cati cm ar trebui sa aibalaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+1 daniel si pandaa laughing. la raspunsu lu daniel cred ca s-a panicat...
acu eu cand eram mic trageam de ea, si la 16 ani am 19 smug i

| DenisaAbdn a răspuns:

La varsta ta nu e relevanta marimea penisului. Dupa intrarea in pubertate, la 11-12 ani incep sa se produca modificari esentiale. Stai fara grija, o sa fii ok.

| EugeNNeon a răspuns:

Copii fara viitor happy

| Haddy a răspuns:

In jur de 2-3 metri...happy

| alex1982 a răspuns:

10cm.marimea este egal proportionala cu varsta. big grin

| Pixxie_9304 a răspuns:

Tre' sa-ti atarne prin pantaloniwinking
Cam aia e marimea ideala. Sa te poti duce la fetele de la tine din clasa sa le arati cocoselu' cand ridici pantaloniilaughing
Ma copilule vezi-ti de tabla inmultri ca o sa creasca si cocoselu mai incolo.

| Shine a răspuns:

Copilule, trebuie sa ai peste 20 cm. Asa este normal. La varsta ta prietenul meu avea 22 cm. Ai mare grija ca marimea conteaza foarte mult! La fel ca si inteligenta! Decat sa o masori mai bine citesti o carte sau iti faci temele pentru scoala si ne zici peste 5 ani cat ti-a mai crescut.

| Darkus a răspuns:

Pai din propia experienta ar trebui sa aiba cam 10 cm

| ragaman a răspuns:

Irelevant, punete si citeste chestii folositoare, inca nu esti in the mood for sex

| ADN_1595 a răspuns:

Omule vad ca aproape toti si au batut **** de tine, poate ar trebui sa ti bati si u **** de altii, sa vezi ce o sa creasca laughing)

| danykid100 a răspuns:

Salut eu am 12 ani 5cm fleasca si 16 la maxim... cred ca la varsta ta o aveam mai mica cu doar 7-8 cm deci daca ai 10+ inseamna ca esti un subiect normal

| wazzy a răspuns:

8 mile

| Costii a răspuns:

Pai.in raport cu extensiunea facut ion spatiul contineltal alaturi de forta multigravitationala unde apare rezultanta aceleratiei masturbiene, combinuite cu sandokan rezulta intersiunea extersiunii negajata la bagarea in pantaloni.prin concluzie infaptuirea degaja degajamentul multituditional facat crelozitarentionaliventa. esti un t4mp! t

| GaBoAnTa123 a răspuns:

Of of of... Mai mai u esti un copil cam curios? Nu Ori cum trebuie sa o ai de 7-8 cm

| DarkBlood32 a răspuns:

75734 km.
Altceva nu te preocupa?

| ShhhhGuritza a răspuns:

Stiu ca intrebarea era si inca e stupida da te-ai facut de rusinea rusinilor cu intrebarea asta