| Marbella188 a întrebat:

Cati de aici o faceti fara nicio protectie?
Daca e asa, aveti analizele facute? Pt boli ma refer

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu am folosit niciodata prezervativul ca metoda contraceptive. Sunt alte metode incomparabil mai sigure si mult mai eficiente.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca doar la relatii serioase cum ar fi cele de lunga durata sau casatorie poti sa nu te protejezi.
Daca faci cu altele sau alti pe ici colo si nu folosesti un prezervativ inseamna ca nu prea gandesti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu si am si analizele facute, la fel si iubita.

| HazelEyes77 a răspuns:

Avand un partener stabil nu imi fac probleme in ceea ce priveste bolile cu transmitere sexuala. Si avem si analizele facute evident.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Eu nu folosesc prezervativ cand sunt cu nevasta-mea, cand sunt cu altele da?