| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

Cati dintre voi ati avut o aventura? daca da cu cine si povestiti

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Am avut doar 3 aventuri si nu eram intr-o relatie cu nimeni si asta s-a intamplat cam de vreo 4-5 ani daca imi aimntesc bine in vara din 2010.

| RAY a răspuns:

Care e diferenta intre femei si barbatii? barbatii vor aventuri femeile relatii, eu unu as vrea asa ceva da n-am avut asa ceva de ce?
pai ca sa ai o aventura cu cineva de sex feminim conteaza foarte mult aspectul fizic ceea ce eu nu ma pot lauda cu el, desi nu am avut asa ceva, am avut o mini aventura cu cineva dar nu am dus-o pana la capat ca nu ma atragea sexual ea vrea relatie eu o consiliam doar

Răspuns utilizator avertizat
| BountyWG a răspuns:

Cine crezi tu ca ti-ar povesti aventura ei/lui. Adica e ceva intim. Nu ti-ar spune nimeni asta. laughingwinking

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu am avut!

| Leo1993 a răspuns:

Aventuri a avut oricine si nu cred ca sta cineva sa povesteasca aici pas cu pas laughing daca te intreb pe tine sigur o sa zici ca nu ai avut cum fac majoritatea happy

| Mihaelagirl a răspuns:

Da-mi add la cain_xv si iti povestesc