| anonim_4396 a întrebat:

Câți dintre voi reușiți sa nu cadeți în ispita având soție acasă și se iveste sa aveți ocazia sa faceți sex cu o femeie de la locul de munca sau cu vecina de bloc?

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca esti fidel poti trece usor.
Ai acasa ce ai nevoie.

| Freya1 a răspuns:

Un om cerebral nu doar ca nu isi înșală soția cu cine prinde.Dar nu se nici culca cu oricine ii pica in fata chiar si singur de e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu caud niciodata in ispita de a face sex cu o femeie rolling on the floor Se pune?

| Saiko10 a răspuns:

Daca iubesti ce ai acasa si nu vrei sa o lasi numai un om slab fara ambitie ar ceda la asa ceva.

| Iunicu a răspuns:

In general bărbații sunt niște oportuniști. Nu există vreun bărbat care sa nu zică, măh ce bleg am fost, puteam...
In general merg pe principiul, nu te căca lângă casă dar unde merge, mai bine sa nu-mi pară rău mai târziu.

| alinasipcenc a răspuns:

Debil mai esti.

| Sofer a răspuns (pentru alinasipcenc):

Și un argument dacă se poate. De ce as fi debil?

| alinasipcenc a răspuns (pentru Sofer):

Vezi tu sunt mai multe variante Eu in principiu iti zic unu... Daca iti simpatizezi si respecti sotia nu cazi in *ispita*!?