| Barajag a întrebat:

Cati dintre voi sunteti multumiti de viata voastra sexuala?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chiar daca nu mentin relatii sexuale sunt multumit ca am un viciu la ps3

| GuessWho_8607 a răspuns:

E la fel ca atunci cand vine ziua de salariu. Si daca iei 10. 000 de euro, tot ai vrea mai mult.

| pwp a răspuns:

Nu am inceputo happy

| Biencush a răspuns:

Toti iti vor raspunde ca sunt, din orgoliu.si ca sa demonstreze altora ca sunt fericiti din punctul asta de vedere. Din pacate, putini sunt cei cu adevarat satisfacuti.

prfml
| prfml a răspuns:

Dupa un anumit timp la majoritatea devine o monotonie de unde porneste si adulterul sau in cel mai rau caz abstinenta iar ca sa iti raspund la intrebare sunt multumit pentru ca imi place sa schimb mereu sa nu fie la fel, mereu sa fie ceva nou (alte locuri, alt parfum, alte haine, o idee noua si un pahar de vin obligatoriu)

| Roby67 a răspuns:

Eu fac cate o cura de sex care dureaza 3 zile si 3 nopti, o data pe saptamana, si tot nu sunt multumit laughing

| Roby67 a răspuns:

@Harciog, sa marit cererea la lupe, gata am deschis afacereawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ce mai faci? Am incercat sa i ti trimit un mesaj dar nu merge.

| Parmalat a răspuns:

De acord cu Kronstadt, intotdeauna este loc de mai bine big grin
Dar tu esti multumita de viata ta sexuala?

| Brotacelu a răspuns:

Cand eu iti spun ca tu meriti titlul de Cea mai Cea la capitolu sex... nu ma crezi laughing)

| tantricday a răspuns:

Amorul tantric itipoate aduce implinirea amoroasa pe care o doreste fiecare. In primul rand prin faptul ca amorul nu mai e doar un impuls, un instinct natural ci devine o arta prin care atat barbatul cat si femeia isi pot exprima trairile, pasiunea, imaginatia creeatoare etc.