| razvan_4238 a întrebat:

Caut fata din cluj napoca sa fie frumoasa am 15 ani :X :* lasati detalii

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Din cate intrebari de genu asta am vazut pe site-u asta, nici unu nu si-o gasit jumatatea.tu dc te mai chinui? straight face

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Din cate intrebari de genu asta am vazut pe site-u asta, nici unu nu si-o gasit jumatatea.tu dc te mai chinui? straight face pardon...nu intrebare cerere

Răspuns utilizator avertizat
| Alexiyaaaa a răspuns:

Mda...trebuie sa fie neaparat din Cluj Napoca?big grin

| myself a răspuns:

Dispari ma de aici

| theGazetteVortex a răspuns:

Ba da unde va credeti la matrimoniale?laughingrolling on the floor...deci am ras copios cand am vazut prima data intrebarea. iti imaginezi ca eram pe jos cand am vazut ca ai pus intrebarea si a doua oara?laughing inseamna ca u esti disperat nu gluma, saracul, oricum. mai zic o data: NU SUNTEM LA MATRIMONIALE (exista ziar)