| anonim_4396 a întrebat:

Caut prieten /amic care sa ma inteleaga eu sunt din ploiesti as vrea sa gasesc o persoana tot de aici sau poate din apropiere care sa poata veni prin oras eu sunt putin punk ceva de genu puternic accesorizata caut o persoana tot ceva de genu pentru ca persoanele obisnuite nu ma inteleg

Răspuns Câştigător
| Hiuga0 a răspuns:

Dami un mesaj cu id-u de messbig grin si iti dau si eu 1 acum

9 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Ai un facebook sau ceva?laughing

| Timmotey a răspuns:

Am id de mess as putea sa il dau

| BlueFire1 a răspuns:

Hei si eu sunt din Ploiesti si dupa cate am patit nu ma mai surprinde nimic si totusi hei stiu sa consolez

| Twistu a răspuns:

Lasa-mi un id de mess si vorbim... daca vreibig grin

| Twistu a răspuns:

Lasa-mi un id de mess si vorbim

| Twistu a răspuns:

Lasa-mi un id de mess si vorbim...happy

| Tilimpea_Cosmin_1998 a răspuns:

Buna lasa-mi numarul de telefon sa vorbim?

| Tilimpea_Cosmin_1998 a răspuns:

Buna, lasa-mi un Facebook sau un număr de telefon sa vorbim?

| Dydy_Zidane_1988 a răspuns:

Buna am citit msj tau uite id meu:adrian.mutu2000@ymail.com daca vrei.te pup.vb.