| Myhay_Symy_1991 a întrebat:

Ce a schimbat iubirea în viața ta?

Răspuns Câştigător
| miriam18 a răspuns:

In viata mea iubirea a produs multe schimbari.
Eram in clasa a 12 a cand l-am intalnit pe el.
Eu pana sa imi intalnesc iubirea nu voiam sa dau bacu sau sa merg la o facultate.
El ma incurajat sa dau bacu, mi-a dat putere sa lupt pentru viitorul meu.
Datorita lui in momentul de fata sunt in anul doi la facultate si sunt mandra ca am langa mine un om ca el. Iubirea e frumoasa dar conteaza si persoana de langa tine

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faptul de a avea cum sunt fetele cu adevarat

| SuperSmart a răspuns:

Totul! Viata mi s-a schimbat.Am început să văd în absolut orice partea plină a paharului, eram mai fericită(dar și mai cu capul în nori

| ASDADA a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai iubire daca ai o mana dreapta

| ElenaElena2002 a răspuns:

Pai dupa prima iubire dupa ce am suferit prima data am inceput sa vad viata altfel. am inceput sa ma feresc de anumite persoane... in familie simteam ca totul este impotriva mea si eram foarte nervoasa. adica "iubi" imi spunea ca ma iubeste, deci totul era ok dar eu aveam o stare de nervi si ma certam cu ai mei

| DENYS5509 a răspuns:

Eu odata cand am primit "papucii" m-am simtit ca un incompetent, iar de fiecare data cand o vedeam, intram intr-o semi-depresie