| Noobmaster68 a întrebat:

Ce accidente se pot intampla in timpul sexului anal? (si la barbati si la femei)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fisurarea si ruperea anusului, a intestinului gros, hemoragii, boli cu trasnmitere sexuala samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ruperea frenului penian (a ''atei'') sau manjirea pluei cu ''rahat'' laughing in cazul barbatilor (activi). In cazul femeii sau a partenerului pasiv, poate sa se produca fisurarea sau chiar aparitia de rupturi severe a muschilor perianali si uneori ruperea sau spargerea hemoroizilor care provoaca sangerari uneori chiar si hemoragii.

| Goete a răspuns:

Sida

| GouDidodino a răspuns:

Trecerea pe rosu, neacordarea de prioritate daca o faci in timp ce conduci

| Alexandrionelu a răspuns:

Dacă pasivul/femeia au mâncat pepene și au băut lapte, se poate întâmpla un "accident" foarte grav laughing