| anonim_4396 a întrebat:

Ce afrodisiace stiti? Si dupa experienta voastra, care lubrifiante sunt bune? Niste marci daca se poate big grin ar fi de folos

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Incearca varza murata, ca si afrodisiac, iar lubrifiant, margarina becel, contribuie la mentinerea sanatatii inimii tale.

| Азбука a răspuns:

Sunt atatea siteuri unde poti afla, atatea magazine de specialitate, ori tu te-ai gasit sa intrebi tocmai pe TPU, unde majoritatea membrilor sunt copii de 12 ani straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma gandeam la hamsteri morti ca afrodisiace
serios chiar as avea nevoie de niste marci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit prea putin fiindca am tot luat virusi si ca tot am vazut sectiunea asta "Dragoste si Sex" mi-am spus sa incerc

| HerrDoktor a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multa ciocolata.