| Joyfetih a întrebat:

Ce alimente să consum pentru o sănătate sexuală mai bună? Adica sa imi îmbunătățească calitatea spermei, să am erecție mai bună. Chiar și pentru forță fizică.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Alimentatia sanatoasa, variata, bine condimentata si consumata la ore fixe, care sa fie ''udata'' pe cat este posibil cu cateva (2-3) pahare de vin de preferat rosu. Si de asemenea sa duci o viata linistita, cat mai cumpatata si multa odihna activa sau cu somn Multa sanatate!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Usturoi,ceapa,telina,vin ros, cardio, culturism