| RAY a întrebat:

Ce aplicatii de dating ati folosit si care a fost cea mai buna?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nici una.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tinder

| DeyCj a răspuns:

Bdaoo,dar dacă vrei să ai şi fete trebuie să-ţi faci cont premium, şi evident să fi inspirat la modul de abordare a acestora. happy.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar esti pe cea mai buna deja laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

TPU nu e un site de dating

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu este big grin

Incearca Tinder, pe aici prin TM este plin.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Dau reject mann fetele, poza conteaza, nu stau sa iti cunoasca sufletul =vrajeala fetelor, de asta nici nu mai am incredere in ele ca mint non stop, dar, am vr 325 sa vad de un vagin, fetele ofera vaginul lor contracost plus drame, ipocrizi, nu-mi spune ca toate nu sunt asa, nu-mi pasa de restul imi pasa de experientele mele

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cand nu te plac ai aterizat in zona morti si te tin acolo, macar daca ar fi sincere, dar nu exista asa ceva la ele, cand la intrebi cum ma vezi dupa 6 luni cand sa ffolosit de tine, pai ca un frate, si se dau sfinte

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Poate gasesti una care sa fie exact asa cum crezi si cum vrei happy

Cum tu stai pe acolo, la fel poate sa stea si cineva tot ca tine ^_^

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Logic motanel

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu ca logic, ca asa o sa si fie, o sa vezi ^_^

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Da,da asa o sa fie sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OmeTv și connected2 din punctul meu de vedere sunt cele mai bune.
Știu că nu sunt aplicații de dating, dar ai mai mari șanse întâlnești persoane cumsecade acolo și îți cresc șansele de reușită. Decât pe alte porcarii.
Cu certitudinea să nu-ți arăți ligicul la camera și să pari normal. Ai mari șanse să găsești o fata cat de cat pe placul tau.

| TFL007 a răspuns:

Twoo e un fel de videochat cu bun simt dar sunt numai brazilience in el si ucrainience

| Maly29 a răspuns:

Tinder e misto

| bmw300 a răspuns:

Grindr

| bmw300 a răspuns:

Le zici ca esti campion mondial pe TPU si se pisa pe ea