| AnonimulFox a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca cel mai bun prieten se cupleaza cu iubita mea? Cum ar trebui sa reacționez. +Trebuie sa facem un proiect pentru o prezentare toti 3.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Willis a răspuns:

Din păcate nu prea ai ce să faci, decât să vorbești cu iubita ta, să o întrebi ce se întâmplă. Dacă este alegerea ei, nu o poți obliga să stea cu tine. Proiectul este separat, relația este separat. Nu le amesteca.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii dai cu filit aerosol

| Violleta2022 a răspuns:

Le dai papucii la amandoi!
Iubita s-a dovedit a fii o curvulita, care te-a inselat cu cel mai bun prieten.
Iar cel mai bun prieten, s-a dovedit a fii "cel mai nemernic prieten", dovedindu-ti ca nu ti-a fost niciodata prieten, daca la prima ocazie, ti-a furat iubita.
Cu nici unul din ei nu poti avea vreo legatura in viitor, fiindca nu sunt oameni sinceri, loiali si nu te-au apreciat niciodata.

| Willis a răspuns (pentru Violleta2022):

Și ioneasca are foarte mare dreptate. Subscriu.

| SG1995 a răspuns:

Threesome!