| adusTaR a întrebat:

Ce ar trebui sa fac? Imi place de o fata in clasa si cred ca si ei ii place de mine nu stiu sigur.Am intrebato daca ma iubeste mi-o zis ca nu stie( a mai avut o relatie inainte, pana cand si-a dat seama ca ala era nesimtit si acum e cel mai enervant din clasa) asa am intrebat-o daca vrea sa fie iubita mea a zis ca nu stiu si ca nici da nici nu. Ce ar trebui sa fac sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Insistă că te place! Acum se tine tare să nu cedeze prea repede!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata trebuie cucerita, nu intrebata.

| nicosweet a răspuns:

Pai in primul rand, ar trebui sa-i arati ca tu nu esti ca celalalt, si exact cum zice neutrino, fata trebuie cucerita nu doar intrebata.mie una nu mi-ar fi placut sa fiu intrebata asa direct..sau daca as fi intrebata, eu acelasi lucru as fi spus..ca nu stiu...incepe operatiunea cucerire!

| nicolas25ianis a răspuns:

Daca ai intrebat-o asa numai are rost sa mai stai pe langa ea, pentru ca ai intrebat-o de un sentiment pe care nici tu nu il cunosti?