| Daniela_6859 a întrebat:

Ce as putea face pentru ai atrage atentia unui baiat care imi place?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Ai putea sa flirtezi mai mult cu el si daca iti da de inteles ca te place e ok. ii poti atrage atentia prin imbracaminte, gesturi, zambete...

5 răspunsuri:
| remus a răspuns:

da-i cu... FLIT, sigur nu se lasa ( moare)!

| Simon a răspuns:

Cauta-i privirea, fa-l sa te observe si apoi... comporta-ta putin sexy sa zic asa tongue.

| ilincamariusbogdan a răspuns:

Daca asta este poza ta, este un fraier cel care nu te-a observat. De regula chestiile astea: a agrea o persoana in alt sens decat amicitie, sunt vizibile, sau te "tradeaza"

| piticu21 a răspuns:

Teoretic cu poze din astea la avatar pe mess happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cel mai bine ar fi sa te joci putin cu el sa-ti dai seama daca intr-adevar il interesezi...