| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi surprind placut iubitul? sa il fac sa se indragosteasca de mine? el are 21 de ani... si nu stiu cum sa il cuceresc

Răspuns Câştigător
| defibrilator a răspuns:

Fa-i un oral asa pe neasteptate, fara sa ceri sa sa astepti nimi in schimb, ii zici: "tu stai cuminte si eu fac toata treaba", si in timp ce o faci uita-te din cand in cand la el o sa i se citeasca satisfactia pe fata... nu glumesc si nu fac miso

3 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Păi dacă e iubitul tău cum sa-l faci sa se indragosteasca de tine dacă e deja cu tine?thinking
În fine, lasă. Aruncă-te pe el când nu se așteaptă, dezbraca-l si de aici știi tu.smug

| lolly a răspuns (pentru ȚiganTranspirat):

La alta intrebare spune ca tipul are prietena.Try another and let him go! Chiar pe el? De ce el? Are prietena, probabil nu vrea muste-n casa!

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru lolly):

Eu spun că e treaba ei, face ce vrea.