| SERIALS a întrebat:

Ce ati face daca ati afla ca ati facut sex prin mesaje pe Facebook cu o persoana de acelasi sex, care se dadea drept persoana de sex opus, si ati facut schimb de poze nude?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sex prin mesaje? wtf?

| Drimmero a răspuns:

Nu sunt atat de idiot incat sa pun botul cu anonimi de genul.

| J0B0MAT a răspuns:

M-aş spânzura.

| danutzu96 a răspuns:

Sex wireless, asta e noua.

| SERIALS explică:

Daca am gresit la "a-ti" (timpul trecut, -ti se refera la ''tie'') si "ati" ma faci analfabet?

| SERIALS explică:

M-am grabit sa scriu big grin

| NoctisFive a răspuns:

Daca nu ai avut retea buna atunci e de rau

| Tech212 a răspuns:

Ce-ai facut ma, nene, ma!? Pai daca esti fata si la capatul firului este tot fata, aia e.Nu e un capat de tara.Dar daca esti baiat si utilizatorul 2 tot baiat, cam ai o problema.Se poate ajunge la santaj.

| SERIALS explică (pentru Tech212):

Ce fel de santaj?