| Andreearalucaalexandra a întrebat:

Ce ati face daca ati locui in aceeasi casa cu cumnata si cumnatul...ma deranjează ca atunci cand fac sex se aude pana la mine, se aude sunetul vaginului ud si imi e scarba de ei.nu ne respecta si pe noi, ea geme toata noaptea etc

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

Le zici ca te deranjeaza si asta e, sa o faca mai rar, mai incet si cu usa inchisa, chiar e frumos asa?

| Andreearalucaalexandra explică (pentru kandaraki):

Usa e inchisa tot timpul dar peretii sunt subtiri si se aude absolut orice.si tocmai de aceea eu am tot timpul grija sa nu se auda de la mine nimic

15 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Le-as da de inteles ca ma deranjeaza asta ori as vorbi direct despre lucrul asta.

| Andreearalucaalexandra explică (pentru Alexandru0007):

I-am zis o data si a facut pe suparata.dar am rabdat mult timp pana i.am zis, consider ca trebuie sa ne respectam atata timp cat locuim la un loc

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Andreearalucaalexandra):

Si eu zic la fel. si nu s-a schimbat nimic dupa ce s-a suparat?

| Andreearalucaalexandra explică (pentru Alexandru0007):

Pai nu.ca daca atata stie sa daca

| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-le sa inchida usa camerei lor inainte de a incepe partida de sex si eventual sa porneasca un aparat de radio pentru ca totul sa se produca pe un muzical. big grin

| mihai69 a răspuns:

Aș pune un concert de Bach la maximum. Dacă întreabă ce-i cu vacarmul ăla aș spune simplu: ca să nu vă mai aud pe voi!

| Emilian65 a răspuns:

Unde sa faca si ei sex, daca voi aveti o singura camera in care dormiti la gramada?

| Andreearalucaalexandra explică (pentru Emilian65):

Nu dormim in aceeasi camera.

| LoveSleep a răspuns:

Obișnuiește-te sau mută-te.

| Necunoscut112 a răspuns:

Daca v-ati suporta i-ai zice-o fara probleme, poate in spirit de gluma si ea nu s-ar supara, dar de fapt voi nu va suportati. Muta-te.

| Meli89 a răspuns:

Spusele ce te deranjeaza

| AndreiMarin85 a răspuns:

Rage si tu ca o vaca data viitoare ca s vada cum e

| Berty_Vatajelu_1990 a răspuns:

Data viitoare, cand faci si tu, gemi si tu ca ultima scarba sa vada si ei cum e. laughing Am patit-o... la un hotel, eram cu prietenii. nu vreau sa intru in detalii.