| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati spune persoanei iubite iar ea/el nu stie de iubirea ta?

28 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ii faci cunoscute sentimentele pe care le nutresti fata de persoana ei.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Dar cum?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Am vazut un desene cu pildele lui isus aseara

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Si,te-au ajutat sa intelegi iubirea lui Dumnezeu pentru tine?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Am vazut ipocrizia crestinilor care nu fac ce scrie acolo in pilde, am vazut doar pilda cu stransul banilor

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat ca nu vrei sa vezi si partea buna a lucrurilor.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Am azut partea buna sa strangi banii sa fi economic, in alta pilda sa fi harnic, inventiv, bun cu pers din jurul tau bine nu cu lenesi

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Spuneai ca tu esti antipaticul, asa este, nu?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

De ce piesele de iubire sunt percepute de crestini ca pacate iar piesele care slavesc pe dracu sunt foarte promovate? ce are piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=114DWLHLXHY parerea mea este cea mai frumoasa piesa plina de iubire, armonie, caldura, speranta

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Nu ala credeam ca face misto de mine dar cica nu-i nu pot acuza aiurea persoane straine, dar sincer habar nu are cei ba desit ba ateu, trebuie o data sa te hotaresti o viata ai daca esti ateu fi ateu, nu desit i o porcarie

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-ai raspuns la intrebare.Cat despre piesa pe care ai pus-o, nu imi place.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Nu isi place ca nu asculti, nici mie nu mi-a placut cantecele voastre apoi mi-a placut

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti antipaticul?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Nu ala credeam ca face misto de mine dar cica nu-i nu pot acuza aiurea persoane straine, dar sincer habar nu are cei ba desit ba ateu, trebuie o data sa te hotaresti o viata ai daca esti ateu fi ateu, nu desit i o porcarie

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Eu n-am alt cont si nici n-am avut de cand sunt din august acelasi cont intreba pe oricine de pe TPU

| EmaS a răspuns (pentru EmaS):

Pai mai demult faceai aceasta afirmatie cum ca tu ai fi pocaitul porno, antipaticul, etc.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Eu? cand faceam asemenea afimati? ba tu esti ema sau clona?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce smecher esti!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Ma eu niciodata n-am facut astfel de afirmati tu inventezi da linkul

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Da chiar n-am avut alt cont pe TPU decat asta in puls poti vedea la intrebarile mele, raspunsurii ma eu respect pocaiti ca maicamea e pocaita cum naiba cum sai jignesc? critic religia ca e o manipluare in masa dar nu jignesc persoane

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai demult faceai aceste afirmatii.Sau te confund eu?

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Intreab-o pe fucksistem aia stie de antipatic eu nu fac afirmiati nefondate

| maiAm8conturi a răspuns:

Ce-i aici ma?!? chat? Ema treci la religie, ACUM! straight face mama ei de scolaritza!
Si tu poti sa-i spui Emei ca o iubesti si in privat! Ii zici asa: Ema! eu manelist agramat cu stofa de...matase, nutresc ca o nutrie sentimente da dragoste, amor si voie proasta.
Funda, hai ca ma grabesc!

| EmaS a răspuns (pentru maiAm8conturi):

Te rog sa ma ierti! M-a cam luat valul.Te astept la religie sa raspunzi la intrebarea mea.Cine stie, poate primesti funda!

| maiAm8conturi a răspuns (pentru EmaS):

Haha laughing ma mituiesti! am raspuns deja... funda?
P.S. Esti iertata!

| EmaS a răspuns (pentru maiAm8conturi):

Ai raspuns, dar nu ai facut altceva decat sa ma critici ca sunt rasista, departe de mine gandul acesta!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Deci nu ma crezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce pot spune mai dezamagit