| KidutzzZuu a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Un album in care sa pui toate pozele cu voi smug...cred ca e cv original decat un lantz sau un parfum big grin
pana la urma e decizia ta happy

7 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Poi u il cunosti cel mai bine, u ii cunosti gusturile...nu stiu, ceva de care sa ii aduca mereu aminte de tine...adica nu un parfum sau ceva care intr-o saptamana se duce...

| Adyna_2391 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie ceva care sa te caracterizeze pe tine in primul rand pentru ca doar asa ii va aminti de tine...fi cat mai originala...baftahappy

| danutza a răspuns:

Ms pentru fundita :* >big grin

| byenkutzyk a răspuns:

E buna ideea cu albumullove struck...Si un TE IUBESC DIN TOATA INIMAlove struck... Dar cel mai frumos cadou pentru el cred ca esti tulove struck

| annda a răspuns:

Un ceas sau o rama foarte draguta in care sa fie o poza cu voi 2. big grin

| Razvan_9009 a răspuns:

Si ideea cu albumu e foart buna dar nu vei da gres daca ii vei lua un parfum

| sweety_1169 a răspuns:

Un parfumhappy