| 999999 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau prietenului mei de craciun? nu cu foarte multi banii.multumescsad

5 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Cum p... sa recomanzi unei persoane sa-i cumpere prietenului /prietenei monitor? Cumpara-i ceva simbolic sa-si aminteasca de tine happy Si nu, nu-i cumpara monitor sau plante. Doar daca-s etnobotanice.

| Raresik a răspuns:

Un ceas:X

un parfum:X

ceva vestimentar:X

un ursulet:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i o cutie frumoasa, pune-o intr-o pungutsa de cadou si cand o deschide si vede ca e goala spune-i ca ai pus in ea toata dragostea ta. laughing o sa rada si o sa ii placa la nebunie.

| magdwtza a răspuns:

Salut. daca ai multe poze cu voi doi ai putea sa faci un album gen amintire. daca o sa il pastreze cand o sa fie batran o sa fie o amintire frumoasa...si daca o sa fiti impreuna si atunci o sa va aduceti impreuna aminte cum erati odata. sper ca te-am ajutat. pa pa