| RoxAnana a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului de ziua lui? big grin. tinand cont ca nu prea stiu ce vrea sadsau ce ii placesigh si ca ar fi primul cadoubig grin? asa ca vreau sa fie ceva speciallove struck sa isi aduca aminte.
p. s:nu poarta bijuteriistraight face si am la dispozitie o saptamana...:-

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,poti sa ii cumperi un parfum,un ceas de mana pentru ca e practic,il poate pastra mereu ca amintire,sau o bluza/tricou,depinde de cati bani dispui si tu si pana la urma gestul conteaza.
Poti sa il intrebi indirect ce i-ar placea, ce lucruri ii plac, astfel te poti orienta.

| Barbiiie95 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva vestimentar cum ar fi o bluza/pantalon sau ai putea sa ii iei ceva de plus.
Mult succes si La multi ani iubitului tau.

| Barbaraaa a răspuns:

O rama cu poza ta smug sau cu voi 2 daca aihee hee.

| Ioaaaaa a răspuns:

I`ai un tricou la moda, frumos care sa-l poarte si sa-i aduca aminte de tine. Bafta :*

| Priss99 a răspuns:

Pai poti sai iei un parfum.