| aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului meu avand in vedere ce vine ziua lui de nume. apoi Craciunul iar pe 8 ianuarie ziua lui de nastere ..nu am nici o idee pana acum i-am cuparat ceas parfumuri o geaca un hanorac.ce alt ceva as putea avand in vedere ca ii plac foarte mult masinile dar nu cele in miniatura sau altfel de idei va rooog multumesc

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pai poti sa fii cadoul lui in seara aia s-o faceti fara inhibitii si fara ca gandurile tale cam asa:"Oare imi va observa celulita de pe coapse?". Daca ii plac masinile cumpara-i revista Top Gear.

| допинг a răspuns:

Si eu is nascut pe 8 ianuarie laughing

| melynda a răspuns:

O sa ti se para ciudat. dar numai daca il iubesti cu adevarat ii poti face un asemenea cadou. eu mi-am facut un tatuaj cu numele lui happy

| PerfectInsanity a răspuns:

Poti sa ii iei un fular din ala misto, adica mie mi se par super sexy tipii cu fulare asortate cu pantalonii. Apoi ar mai fi o colectie de filme. sa zic filmele tale preferate pe care sa le vizionati impreuna, un album foto cu voi doi, nu stiu, fii spontana, vezi ce ii place si poti deriva de la idee, spre exemplu ai zis ca ii plac masinile. poti sa ii cumperi un tricou cu numele unei firme puternice de masini gen jaguar happy. Mai sunt *dream catcherele* care sunt niste obiecte decorative absolut geniale. Eu le dau cadou oricui si lumea pur si simplu le adora. O bratara, un lant sexy, o camasa

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

I-ai niste adidasi si iubita mea mi-a luat la fel si mi-a placut:p

| GeorgeKriss a răspuns:

In loc sa ii cumperi ceva mai bine i-ai spune ca il iubesti(ceva de genu asta). Mult succes.